Vijeće makedonske nacionalne manjine Grada Zagreba

Zbirna lista

ZBIRNA LISTA KANDIDATA
ZA IZBOR ČLANOVA VIJEĆA MAKEDONSKE NACIONALNE MANJINE
U GRADU ZAGREBU


1. GÜLFIDAN ABDULOVA; MKD "OHRIDSKI BISER"
2. GORAN ANDONOSKI; kandidat pripadnika nacionalne manjine-birača
3. NIKOLČE ANGELESKI; kandidat pripadnika nacionalne manjine-birača
4. IRINKA ANGELOVA-POPRŽAN; kandidatkinja pripadnika nacionalne manjine-birača
5. LJUBINKA BAMBIR; kandidatkinja pripadnika nacionalne manjine-birača
6. OLIVERA BUZADŽIĆ; MKD "OHRIDSKI BISER"
7. OLIVERA CAVRIĆ; kandidatkinja pripadnika nacionalne manjine-birača
8. NIKOLČE CVETANOVSKI; kandidat pripadnika nacionalne manjine-birača
9. OLGA ČIČEK; kandidatkinja pripadnika nacionalne manjine-birača
10. TODE ČUČUKOVSKI; kandidat pripadnika nacionalne manjine-birača
11. IVAN DIMOSKI; kandidat pripadnika nacionalne manjine-birača
12. KALIJANA DUKIĆ; kandidatkinja pripadnika nacionalne manjine-birača
13. VERKA GOJIĆ; MKD "OHRIDSKI BISER"
14. ANA GOLENKO; kandidatkinja pripadnika nacionalne manjine-birača
15. MARIO JANKOVIĆ; kandidat pripadnika nacionalne manjine-birača
16. NAUM JOVANOSKI; kandidat pripadnika nacionalne manjine-birača
17. TATJANA KLISKA; kandidatkinja pripadnika nacionalne manjine-birača
18. STOJČE KMETSKI; kandidat pripadnika nacionalne manjine-birača
19. MARKO KOČEVSKI; kandidat pripadnika nacionalne manjine-birača
20. JULIJANA KŐNIG; kandidatkinja pripadnika nacionalne manjine-birača
21. TANJA KOSTOVA MATIĆ; kandidatkinja pripadnika nacionalne manjine-birača
22. VLADE MALEČKOV; kandidat pripadnika nacionalne manjine-birača
23. MARIKA MALEČKOVA; kandidatkinja pripadnika nacionalne manjine-birača
24. TODORKA MATKOVIĆ; MKD "OHRIDSKI BISER"
25. LILJANA MILIŠIĆ DIMOVSKA; MKD "OHRIDSKI BISER"
26. ELIZABETA PETROVSKA; MKD "OHRIDSKI BISER"
27. CVETKO POPOVSKI; MKD "OHRIDSKI BISER"
28. LILJANA PREVOLŠEK; MKD "OHRIDSKI BISER"
29. DARKO RADEVSKI; kandidat pripadnika nacionalne manjine-birača
30. BRANKO RISTOVSKI; kandidat pripadnika nacionalne manjine-birača
31. SNEŽANA STANZL; MKD "OHRIDSKI BISER"
32. GORDANA STOJKOV; kandidatkinja pripadnika nacionalne manjine-birača
33. CVETANKA ŠESTAN; MKD "OHRIDSKI BISER"
34. VIOLETA ŠTERJOVA; MKD "OHRIDSKI BISER"
35. SAŠO TRAJČEVSKI; MKD "OHRIDSKI BISER"
36. NEDKA TRKULJA; MKD "OHRIDSKI BISER"
37. ZORICA VELINOVSKA; kandidatkinja pripadnika nacionalne manjine-birača
38. KATERINA ZEKOVIĆ; kandidatkinja pripadnika nacionalne manjine-birača


pratite nas na društvenim mrežama


Arhiva
ožujak 2024
P U S Č P S N
 123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031